Nieodżałowany Pan Dyr. Kazimierz Serbin ?

Zostaw komentarz

natknąłem się na taki filmik w necie i mam nieodparte wrażenie, że to Pan Dyrektor Kazimierz Serbin- nieodżałowana legenda Sanockiego I LO.

Jeżeli ktoś może mnie w tym utwierdzić lub zanegować zobowiązanym będę 🙂4 komentarze do “Nieodżałowany Pan Dyr. Kazimierz Serbin ?”

 1. sanoczanin

  Tak to pan Serbin i ILO

 2. Krzych

  Pamiętam to jak dzisiaj….

 3. ciekawska

  Panie Jakubie słowo się rzekło,ze po wyborach pochwali sie pan jak zakończyła sie akcja pt.Kapela Serc i nic cicho sza. a za 4 lata znowu będzie głosno o pomaganiu …z całym szacunkiem bo do pana nic nie mam ale to wielkie hallo pod kinem na nic się zdało…

 4. qb

  Witam Panią Ciekawską 😉
  no szczerze toi mtroche tym razem Pani uciekło, ponieważ zgodnie z umową akcja jest podsumowana i zakończona- odpowiednie sprawozdania i informacje ukazały sie w mediach choć faktycznie nie w skomasowant sposób. Natomiast racja, że należałoby podsumować „Kapele” na niniejszej stronie ale od czasu wyborów mało kto tu zagląda =)
  W każdym bądź razie w wyniku akcji uzbieraliśmy i przekazalismy ponad 3300 złotych zgodnie z zapowiedzią do dzieci z gminy Zagórz oraz znaczą ilość pluszaków na ręce Komendanta PSP w sanoku z przeznaczeniem dla dzieci- ofiar wypodków drogowych.
  Szczegółowe sprawozdanie wkrótce… dziekuję za mobilizację odnośnie mojej strony =)

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni