Po konwencji :)

Zostaw komentarz

Wiem, że forma „ślicznie i ogromnie dziękuję” jest niepoprawna bo o tym czy dziękuje się ślicznie decydują odbierający takie podziękowania a dziękujący może jedynie wyrazić nadzieję, ze ów podziękowania właśnie tak zostały odebrane…

I waśnie niniejszym wyrażam taką oto nadzieję, że podziękowania jakie wyrażam ów postem do ślicznych a na pewno ogromnych zostaną zaliczone.

Dziękuje wszystkim uczestnikom za liczne przybycie oraz występującym za wszystkie słowa którymi mnie Państwo obdarowaliście i nagrodziliście.

Dziękuję także za pomoc, komentarze, wpisy i emile.

Dziękuję ogromnie, ślicznie, pokornie i w głębokiej wdzięczności.

Dla takich chwil warto żyć…

jakub osika

IF IF

IF IF IF
IF IF IF IF


9 komentarzy do “Po konwencji :)”

 1. marek

  Panie Jakubie byłem w dylemacie wczoraj mnie pan przekonał powodzenia widać że jest pan ambitny
  pozdrawiam

 2. zagorzanin

  życzę powodzenia

 3. jakubosika

  dzięki, dzięki, dzięki 🙂

 4. iwona

  Panie Jakubie miałby Pan większe szanse z inna grupą ludzi . Następne wybory za cztery lata , niech Pan przez ten czas zastanowi sie nad ludzmi ,których Pan rekomenduje.

 5. zagorzanin

  Co widzę , zainteresowanie niewielkie . Na widowni w wiekszości całe rodziny startujacych , a gdzie wyborcy , którzy mają oddać na nich głos . Zeby zostać radnym trzeba sobie zapracować , ciężką i wytrwała pracą . Nie wystarczy pokazać się na plakacie i na konwencji.

 6. wierzący

  Kuba, w 95, 96 roku wszyscy już stracili wiarę, że czymkolwiek zakończy się to czym się wówczas zajmowałeś – Ty jeden nie zwątpiłeś i w 1997 r. wyszło na Twoje. Mam wrażenie, że teraz jest podobnie i dlatego spodziewam się, że dzień 21 listopada będzie Twoim Zwycięstwem !!!

 7. jakubosika

  Wielkie dzięki „Wierzący” za przypomnienie- faktycznie najbliżsi kręcili mi kółka na czole 😉
  A teraz najfajniejsze są wpisy osób które komentują i oceniają konwencje na podstawie zdjęć a nie obecności. Ale dumny jestem, że tegoroczna kampania byłe naprawdę czysta i elegancka- uzurpuje sobie satysfakcję 🙂

 8. ciekawska

  Jak się chwalić to się chwalić wszystkim ,więc proszę o konkretną odpowiedż ile złotówek zebrał Pan tak hucznie reklamowaną Kapelą SERC bo nigdzie ani słychu ani widu a miało być tak głośno bo pomysł był ok. z poważaniem K.

 9. jakubosika

  I właśnie ze względu na wybory przełożyliśmy podsumowanie Kapeli Serc, aby nikt nie zarzucał, że robimy kampanie. Po wyborach dowie się Pani szczegółowo komu i w jaki sposób Kapela pomogła 🙂

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni