Cypel 2010 !

Zostaw komentarz

Właśnie w Polańczyku na Centralnej Bazie WOPR, odbywa się już X edycja festiwalu szantowego Cypel 2010.

Jako pomysłodawca, długoletni organizator a także wiceprzewodniczący Rady Programowej, obecnego organizatora festiwalu Radia Rzeszów, najgoręcej jak potrafię, zapraszam do uczestnictwa w tej od lat uznanej i udanej imprezie. Dodatkowo w tym roku wystąpią naprawdę międzynarodowe gwiazdy uświetniając okrągłą edycję festiwalu.

Więcej szczegółów na stronie  http://www.festiwalcypel.pl/

radio09_jakub_osika_zdjecie_02 radio06_zdjecie_stare3 radio08_jakub_osika_zdjecie_07

PS

W 2003 roku festiwal został zawieszone ze względu na zmianę lokalizacji dlatego mimo iż impreza inaugurowała w 1999 roku obecna edycja to 10 odsłona tej imprezy- ot taka ciekawostka i wyjaśnienie drobnej różnicy pomiędzy wpisem a oficjalnymi materiałami imprezy 😉6 komentarzy do “Cypel 2010 !”

 1. Donald Tusk

  Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych. Dotyczy to i musi dotyczyć wszystkich. I tych mniej zamożnych i tych bogatszych. Wszyscy mają prawo do tego, aby państwo przyjęło wreszcie kierunek na obniżanie podatków i danin publicznych. Będziemy prowadzili tę politykę rozważnie, to musi być rozważny marsz. Ale chcę, aby to był marsz zawsze w jednym kierunku, zawsze w kierunku niższych podatków i zawsze w kierunku rezygnacji z nadmiernych, często zbędnych danin publicznych, jakie obywatel płaci na rzecz administracji.

  //fragment mojego exposé z 23.11.2007//

 2. jakub osika

  exposé Premiera Tuska było 23.11.2007, a potem mieliśmy m.in.
  – światowy kryzys ekonomiczny którego w Polsce praktycznie nie odczuliśmy,
  – powódź w następstwie której udzielono, największą w dotychczasowej historii Europy, pomoc dla poszkodowanych. Jedynie na Podkarpaciu Urząd Wojewódzki przekazał dotychczas 334 598 788 zł a to jeszcze nie koniec niestety…

  Niemniej podniesienie podatków zawsze boli…
  qb

 3. Donald Tusk

  Masz rację, chłopie. Zgadzam się z Tobą. Tyle wiem co wypijem i zjem! Poza tym, mój kolega prezydent, tyle naobiecywał, że teraz musimy wyborców trochę przydusić do betonu… oczywiście dla ich dobra!!!

 4. Grzegorz Schetyna

  Och koledzy moi ukochani, bracia z Zagórza, pomimo kryzysu, za dzielną waszą postawę na froncie walki pisami pięć posad z czterdziestu tysięcy dla was przyznamy!!!

 5. qb

  Ciesze się Piotrze, że wróciłeś, zaczynałem się o Ciebie martwić- tylko dlaczego nie podpisujesz się własnym imieniem 😉
  pozdrawiam
  qb

 6. Piotr Sokół

  W celach humorystycznych. Udowodniłeś swoim pierwszym komentarzem, że jesteś tylko chłopcem od propagandy. Zapomniałeś tylko dodać, że w zimie padał śnieg i był mróz…

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni