Biuro Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbiety Łukacijewskiej w Zagórzu otwarte !

Zostaw komentarz

09.07.2010 r. Zagórz niewątpliwie wzbogacił się o biuro parlamentarne.

Nie pamiętam aby dotychczas biuro takiej rangi mieściło się w naszym mieście. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wiele osób przyjmie tą informację z (delikatnie mówiąc) sceptycyzmem, niemniej podniesienie prestiżu stolicy naszej gminy jest bezsprzecznym faktem.

Lecz co wiąże się z otwarciem biura;

– liczne wizyty zarówno Pani  Poseł Łukacijewskiej jak i innych Posłów Polskiego Parlamentu z naszego okręgu wyborczego, podczas których będzie można podzielić się swoimi problemami, obawami, przemyśleniami czy pomysłami, co także stworzy możliwość promocji naszego zakątka świata,

– ponieważ jest to także siedziba Zagórskiego Koła Platformy Obywatelskiej RP, odbywać się w niej będą dyżury radnych wszelkiego szczebla samorządowego oraz różnego rodzaju projekty mające na celu integrację i szkolenie lokalnej społeczności, co powinno przełożyć się na aktywizację i budowę społeczeństwa obywatelskiego,

– w związku z moim startem w zbliżających się wyborach samorządowych oraz z rekomendacją PO RP dla mojego komitetu „Jednością Silni !” będzie to także siedziba sztabu wyborczego, do której zapraszam niezależnie od poglądów politycznych wszystkich mieszkańców i sympatyków gminy Zagórz.

Ponadto, pełniąc funkcję doradcy Wojewody Podkarpackiej Małgorzaty Chomycz deklaruję periodyczne cotygodniowe i całkowicie społeczne dyżury, oczywiście w godzinach popołudniowych poza godzinami pracy w Urzędzie Wojewódzkim.

Osobiście najserdeczniej jak potrafię- zapraszam do kontaktu i wszelakiej aktywności, niezależnie od poglądów politycznych i światopoglądowych !!!

fotorelacja z otwarcia:

http://picasaweb.google.com/darek.zubik/OtwarcieBiuraPlatformyObywatelskiejWZagorzu?feat=email#Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni