Jest decyzja na budowę sygnalizacji świetlnej w Zagórzu !!!

Zostaw komentarz

Informacja pochodzi od Pana Posła Zbigniewa Rynasiewicza– Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury i choć jest jeszcze nieoficjalna (oficjalna stanie sie po podpisaniu umowy przetargowej) jest pewne, że w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zapadła decyzja na sfinalizowanie projektu budowy sygnalizacji świetlnej w Zagórzu. W  tym miejscu gorące podziękowania za wsparcie dla;

Pani Wojewody Małgorzaty Chomycz, Pani Poseł Elżbiety Łukacijewskiej, Radnego Sławomira Miklicza oraz oczywiscie Posła Zbigniewa Rynasiewicza. Podziekowania należą się także dla Burmistrza Bogdana Jaworskiego, Andrzeja Czapora, Juliusza Pałasiewicza i Jurka Zuby, a także wszystkim którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili sie do podjęcia tej ważnej dla Gminy Zagórz decyzji.

Muszę dodać, że w świetle strat popowodziowych obawiałem się, iż obiecane przez Lecha Witeckiego z GDDKiA w Warszawie na wiosnę tego roku środki dla Zagórza zostaną przesunięte na inne cele. Jednak tak sie nie stało 🙂

Jest to już druga dobra informacja drogowa w tym roku po przyznaniu przez Urząd Wojewódzki dotacji na budowę i zrealizowaniu tzw „Schetynówki” w Czaszynie. Oby tak dalej 😉2 komentarze do “Jest decyzja na budowę sygnalizacji świetlnej w Zagórzu !!!”

 1. Piotr Sokół

  Także chciałem podziękować za te światła. Jestem pod niemałym wrażeniem jak członkowie PO działają dla ludu pracującego miast i wsi. Szczególnie wzruszyła mnie postawa wielce czcigodnych posłów, którzy walczyli o te światła z biurokracją. Bo gdyby nie walczyli to świateł by nie było. A gdyby miał być, to nie walczyliby o nie. W każdym razie chwała im za tę postawę! Ciekawi mnie tylko, w której miejscowości nie wiedzieli, że trzeba walczyć i teraz, mimo tego, ze światła były tam bardziej potrzebne nie będą ich mieć… hmmm… chyba się zagalopowałem, jak śmiałem tak pomyśleć?!
  Teraz rozumiem dlaczego wszystko wygląda tak wspaniale. Równe szerokie drogi, autostrady, lotniska, orliki i stadiony. Wszystko regulowane wspaniałymi światłami. To posłowie i wojewodowie nie śpią i nie jedzą tylko przemierzają nasz kraj i własnymi rękami wznoszą wspaniałe budowle. Gdyby nie ich wysiłek w miasteczkach i wsiach nie wiedziano by co to prąd i woda bieżąca a karawan co chwile odwoziłby nieboszczyków spod skrzyżowania.
  No i te schetynówki, nad którymi unosi się czujne oko patrona. Wiedzieli mieszkańcy Czaszyna gdzie się zapisać. Jak wieść gminna niesie wszyscy należą do PO. WOW!!! Dzisiaj NIKT nie ośmieli się w Czaszynie i Zagórzu nie zagłosować na wielce czcigodnego posła hrabiego Komorowskiego herbu Korczak.

 2. jakub osika

  Masz racje Piotrze, nie powinieneś tak łatwo oceniać ludzi, przy tak skromnej wiedzy na ich temat i temat ich pracy, choć nie odmawiam Ci do tego prawa. Żyjemy na szczęście w wolnym kraju a nie np w autokratycznej monarchii gdzie takie zachowanie mogłoby być karane gardłem w zależności od nastroju władcy.
  pozdrowka
  qb

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni