Śmieci które łączą

Zostaw komentarz

Na temat śmieci powiedziano już bardzo dużo ale jednak wciąż za mało. Dlatego wracam do tego tematu, tym bardziej, że są do tego dwa powody.

Pierwszy to zbliżająca się zbiórka śmieci (w zasadzie kontynuacja) w ramach akcji radnego Juliusza Pałasiewicza i Jurka Zuby. Gorąco zapraszam do aktywnego udziału, łącząc zarówno przyjemny wypoczynek i zdrowotny ruch z pożytecznym aspektem ekologicznym.

Oraz drugi, nie mniej ważny aspekt z pewnością warty odnotowania, doskonałej współpracy różnych środowisk a czasami nawet konkurujących ze sobą osób lub… mediów. Dla porządku dodam tylko (ponieważ nie widać tego w materiałach portali internetowych), że w akcji swój ogromny wkład  miał również Pan Jacek Zając zaś obecny Pan Burmistrz Bogusław Jaworski udostepnił zbierającym niezbedne worki na śmieci bez których byłoby naprawde krucho. Do akcji nie mógł się przyłączyc osobiście ponieważ w tym samym czasie miał ważne spotkanie na temat zmiany organizacji ruchu w Zagórzu.

Poniżej prezentuje i polecam Państwu dwa materiały zagórskich portali internetowych  Jurka Zuby i Tomka Święcha dla zilustrowania dobrej roboty, ponad podziałami z której onegdaj nasza cudowna kraina słyneła.3 komentarze do “Śmieci które łączą”

 1. bolek

  a co to jest pożądek?

 2. jakubosika

  to taka prowokacja do wpisywania komentarzy i uwag- choć wiem, że słabe to wytłumaczenie 😉
  pozdrowka
  qb

 3. bolek

  tego typu „prowokacje”, to ślepa uliczka; wierz mi – wiem, co mówię… ;>

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni