Protest kolejowy ?

Zostaw komentarz

…czy cyniczny taniec piromanów na zgliszczach spalonego domu w przebraniu stażaków ?

W końcu to dokładnie decyzją Zarzadu Województwa a więc Marszałka Rzońcy właśnie (tu jako obrońcy zagórskich kolejarzy)  przy akompaniamencie radnego sejmiku własnego klubu PiS Majchrowicza (tu jako organizatora protestu) połączenie Zagórz- Jasło zostało zawieszone. Zawieszone z powodu niedogadania sie marszałków ze spółką której są właścicielem !!! W medycynie takie zachowanie nazywa się schizofrenią.

Najsmutniejsze jednak jest to, że z tego co widziałem w czasie całej akcji, ani razu ŻADEN Z NASZYCH KOLEJARZY nie został dopuszczony do głosu !!!7 komentarzy do “Protest kolejowy ?”

 1. Kazimierz.

  Panie Jakubie choć mam na swoim sumieniu taki epizod gdzie szanownego Pana publicznie zjechałem równo i to z podłogą kiedy to do sanockiego szpitala przywiózł pan używane komputery wycofane z UW w Rzeszowie.Pozostając uparcie nadal przy swoim zdaniu co do tych ” starych -używanych”. Twierdzę nadal i podtrzymuję swoje osobiste przekonanie ze stare to jest dobre wino i skrzypce. Jednak w temacie PKP i udziału w proteście w Zagórzu jako GWIAZDORA medialnego pana radnego sejmiku i zarazem likwidatora regionalnej struktury związku zawodowego NSZZ SOLIDARNOŚĆ Pana Majchrowicza .Zgadzam sie z zamieszczoną przez pana opinią tutaj w 200%. Dodam tylko jedno zdanie że jako ten który w latach 1979- 80 budował ten związek i w wyniku czego ówczesna władza PRL zrobiła z takimi jak ja wywrotowcami „odpowiedni porządek „.Wstyd i zarazem żal mi jest że tacy osobnicy jak pan Majchrowicz i jemu podobni dla własnego prywatnego interesu politycznego całkowicie dobijają i ośmieszają w oczach prostych ludzi ten rozpadający sie całkowicie związek . Bo czym jest robienie szumu medialnego udając ze jest się obrońcą miejsc pracy czy to przy likwidacji huty Krosna a teraz PKP wkładając na swoja dobrze odżywioną postać komizelkę z napisem SOLIDARNOŚĆ .
  POZDRAWIAM .
  Kazimierz.

 2. Mann

  Heja Kuba!
  Pozdrowienia z Krakowa!
  Cholernie dołujące informacje. Najsmutniejsze jest to, że władza (każda bez wyjątku) nie szanuje tych to ja wybrali i ma ja za idiotów.

 3. jakub osika

  Witaj Mann- dzięki za wpis. Przyznam, że takie stwierdzenie można uznać za regułę, niemniej gdybym nie wierzył, że istnieją odstępstwa od ów reguły nie robiłbym obecnie tego co robię. Możemy poddać się temu co nas otacza lub spróbować to zmienić, osobiście zachęcam do zmian !

 4. kuba osika

  Ślicznie dziękuję Panie Kazimierzu za wpis i głos, a że nie zawsze się zgadzamy w pewnych sprawach to i bardzo dobrze- to zasługa Pańska i Pańskiego pokolenia- anonimowych bohaterów dzięki którym właśnie takowe polemiki są możliwe i bezpieczne i arcy ważne w kreowaniu rzeczywistości nas otaczającej
  pozdrawiam
  qb

 5. tolek banan

  przed „a” mnie stawia się przecinka !!! Panie Jakubie przyszły Burmistrzu 🙂

 6. Zagórzanin

  z dedykacją dla pana Osiki z PO szkic piosenki – Rzygać chce się Jana Pietrzaka
  http://www.youtube.com/watch?v=kWhQIfp9iwM

 7. jakubosika

  no cóż myślę, że piosenka i jej wykonawca sami najlepiej przemawiają za siebie. Osobiście bardzo szanuje Pana Pietrzaka za całokształt choć głównie za lata 80-te. Do Tolka- już poprawiłem 😉
  Pozdrawiam

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni