Ośrodek Sportu i Rekracji w Zakuciu im Jerzego Batrucha

Zostaw komentarz
VN:F [1.7.9_1023]
Oceń pomysł
Ocena: 9.8/10 (9 głosów)

Stworzyć m.in. w oparciu o istniejące projekty, nowoczesny i kompleksowy Ośrodek Sportu i Rekracji w Zakuciu im Jerzego Batrucha koniecznie z modernizacją wyciągu narciarskiego, trasami biatlonowymi (stworzenie największego parku linowego w Bieszczadach na Zakuciu właśnie). W miarę możliwości finansowych należy rozważyć budowę skoczni zaliczanej do kategorii K90 ponieważ mniejsza wygeneruje ogromne koszty a nie przyniesie pożądanego efektu szkoleniowego oraz nie będzie można organizować na niej zawodów uznawanych przez PZN. Wspomniane plany i koncepcje przedstawie wkrótce na forum niniejszej zakładki.

Ośrodek Sportu i Rekracji w Zakuciu im Jerzego Batrucha9.8109

4 komentarze do “Ośrodek Sportu i Rekracji w Zakuciu im Jerzego Batrucha”

 1. Jerzy Zuba

  Jestem na tak. Plany i pozwolenia są pewnie jeszcze aktualne trzeba będzie to trochę z skorygować pod kątem MOŻLIWOŚCI URUCHOMIENIA WYCIĄGU !!!!!!to nr 1 A’propos skoczni to albo to będzie k-90 albo żadna jeśli myślimy o poważnych imprezach.

 2. ewa łomnicka gut

  Pan Batruch zasłużył sobie, by powstał ośrodek z prawdziwego zdarzenia. Dawniej działał LZS gdzie był trenerem i za jego czasów narciarstwo w Zagórzu było „na poziomie”. Teraz jedynie skoczek Milczanowski coś sobą reprezentuje i rozsławia Zagórz. Skocznia musi powstać K-90 a bez wyciągu narciarskiego ośrodek jest do niczego.

 3. jakub osika

  dokładnie Pani Ewo i dziękuje za wpis
  qb

 4. Anonim

  jak najbardziej jestem na tak!! zycze wygranej w wyborach i mam nadzieje ze zakucie bedzie osrodkiem sportu 🙂

Zostaw komentarz


Ankieta

Czy uczestniczył(abyś/byś) w debacie kandydatów na urząd burmistrza Gminy i Miasta Zagórz

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Stacja Docelowa
Poprzednia strona www
Publikacja sfinansowana ze środków KWW Jednością Silni